Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
  İşyurtları Başkanı Sayın Hüsnü GEZGİNCİ'nin Kurumumuzu ziyareti
  11.04.2023

  İşyurtları Başkanı Sayın Hüsnü Gezginci, Tetkik Hakimleri Cihan İdiz ve Mustafa Aytunç Özen ile Şube Müdürü Celalettin Taşar ve Gıda Mühendisi Erdem Şen tarafından 21 Mart 2023 tarihinde Kalecik Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğümüze ziyaret gerçekleştirildi.
   
  Kalecik Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğümüz; süt ve süt ürünleri, yumurta tavukçuluğu ve tarım başta olmak üzere çeşitli iş kollarında faaliyet gösteren, modern tesis ve iş atölyeleri ile hükümlülere meslek edindirilmesi, mevcut mesleklerinin korunup geliştirilmesi ve tahliye sonrası meslek sahibi olmaları amacı doğrultusunda faaliyet göstermektedir.
   
  Kurum Başkanı Hüsnü Gezginci ve beraberindeki heyet işyurdu atölyelerini ziyaret ederek üretim aşamalarını ve üretilen ürünleri yerinde inceledi.

  İncelemeler kapsamında, işyurdunda üretilen ürünler, işyurdunun faaliyet kollarında meydana gelen gelişmeler ve üretim sürecindeki sorunlar analiz edilerek geleceğe yönelik çözüm önerileri ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Daha sonra Kurum Başkanı Hüsnü Gezginci ve beraberindeki heyet kurum personeli ile vedalaşarak Kurumumuzdan ayrıldılar.

  Adres

  Halit Cevri Arslangil Mh. Seyit Balcı Sk No:80 Kalecik/ ANKARA

  Telefon

  03128570291

  03128570297

  E-Posta

  abbkalecik.acikisaretadalet.gov.tr